Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Michał Kaczerowski

Michał Kaczerowski

prezes zarządu

Ambiens Sp. z o.o.

Twórca, właściciel, zarządzający Ambiens Sp. z o.o. - jednej z czołowych polskich firm specjalizujących się w obszarze doradztwa środowiskowego. Od ponad 11 lat konsultuje i zarządza projektami środowiskowymi farm wiatrowych (3,4 GW na lądzie i morzu), fotowoltaicznych (550 MW) oraz inwestycji branży elektroenergetycznej (przesył/dystrybucja) i gazowej. Fan zrównoważonego rozwoju oraz transformacji energetycznej. Panelista, moderator licznych konferencji branżowych, warsztatów oraz grup roboczych. Komentator, specjalizujący się w tematach: development, permitting, uwarunkowania środowiskowe, aspekty lokalizacyjne, akceptacja społeczna.

Bierze udział w sesjach:

 • OZE – technologie, efektywność, wsparcie

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  OZE – technologie, efektywność, wsparcie

  Źródła odnawialne w polskim miksie energii i w polskiej polityce energetycznej. Energetyka rozproszona i prosumencka – warunki rozwoju, zachęty, bariery.

  Wsparcie inwestycji w OZE. Jak długo mają działać dotychczasowe systemy wsparcia OZE i kogeneracji? Aktualna i przyszła rola rynku mocy. Spodziewane efekty zmian w systemie wsparcia – według administracji, regulatora, biznesu.

  OZE – technologie, efektywność, wsparcie

POWRÓT