Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż

Tomasz Bożek

członek zarządu

Tameh Polska sp. z o.o.

Zajmuje stanowisko członka zarządu w spółkach grupy TAMEH (TAURON ArcelorMittal Energy Holding), w tym w TAMEH POLSKA sp. z o.o. od lipca 2016 r. Odpowiada za obszar produkcji, ochrony środowiska, kwestie regulacyjne i efektywność.

Posiada doświadczenie w sferze zarządzania procesami finansowymi w przemyśle energetycznym i górniczym. We wcześniejszych latach zajmował stanowiska menadżerskie w departamentach finansowych i inwestycyjnych przedsiębiorstw działających w branżach takich jak usługi lotniskowe oraz produkcja i handel urządzeniami medycznymi i oprogramowaniem. Swoją karierę rozpoczął w 1997 r. w doradztwie biznesowym biorąc przez 10 lat udział w procesach prywatyzacji, M&A, zdobywania finansowania czy wprowadzania spółek na rynek giełdowy jak również z zakresu finansowania inwestycji oraz międzynarodowych transakcji handlowych.

Jest członkiem rady Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii.

Jest absolwentem Śląskiej Międzynarodowej Szkoły Handlowej międzyuczelnianej jednostki Uniwersytetu Śląskiego i École Supérieure de Commerce Toulouse.

 

Bierze udział w sesjach:

 • Energetyka przemysłowa

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Energetyka przemysłowa

  Inwestycje w wytwarzanie a bezpieczeństwo, niezależność i dywersyfikacja. Strategie i aktywność firm przemysłowych w dziedzinie alternatywnych źródeł energii. Gaz w energetyce – dziś i jutro.

  Energetyka przemysłowa

  • Tomasz Bożek - członek zarządu, Tameh Polska sp. z o.o.
  • Dariusz Ciepiela - dziennikarz, Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł, WNP.PL
  • Henryk Kaliś - kierownik, Dział Zarządzania Energią Elektryczną, pełnomocnik zarządu ds. Zarządzania Energią Elektryczną, Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” SA
  • Łukasz Krawcewicz - wiceprezes zarządu, Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki
  • Dawid Robak - dyrektor finansowy i zakupów, Lafarge
  • Wiesław Różacki - Country Executive Poland, Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH
  • Mirosław Skowron - członek zarządu, CIECH SA
POWRÓT