Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Rafał Czyżewski

Rafał Czyżewski

prezes zarządu

GreenWay Polska

Rafał Czyżewski, Prezes Zarządu GreenWay Polska. GreenWay jest liderem w zakresie budowy i zarządzania infrastrukturą szybkiego ładowania samochodów elektrycznych w Europie Centralnej – w sieci spółki znajduje się ponad 450 stacji ładowania samochodów elektrycznych.

W latach 2008 – 2015 jako Prezes i Wiceprezes Zarządu Energa-Operator uczestniczył w krajowych i międzynarodowych przedsięwzięciach w zakresie budowy rozwiązań regulacyjnych i technicznych z obszaru inteligentnych sieci elektroenergetycznych. 

Wcześniej Prezes Zarządu UTi Polska, spółki należącej do grupy UTi Worldwide oraz Wiceprezes Zarządu Pharmag SA. W latach 1991 – 1998 partner w firmie Doradca Consultants Ltd. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego.

Bierze udział w sesjach:

 • Elektromobilność

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Elektromobilność

  Wyzwania i problemy, szanse i korzyści dla sektora wynikające z rozwoju elektromobilności. Plany poszczególnych grup, ale także dużych graczy sektora paliwowego. Wymuszona ustawowo budowa stacji ładowania przez energetykę – jaka skala, skąd finansowanie. Jak wpłynie rozwój elektromobilności na sieć dystrybucyjną (potrzebne inwestycje, jakie, w jakim czasie, jak je sfinansować). Transport publiczny przed nowymi wyzwaniami. Organizacja systemu a jego efektywność. Jak samorządy inwestują w infrastrukturę do ładowania i pojazdy elektryczne.

  Elektromobilność

POWRÓT