Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Łukasz Krawcewicz

Łukasz Krawcewicz

wiceprezes zarządu

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

Polski przedsiębiorca i inwestor, studiował na Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii w Olsztynie. Manager ds inwestycji w obszarze OZE i EE, Właściciel i założyciel spółki Zielona Strona Mocy sp. z o.o, zajmującej się doradztwem i realizacją inwestycji w zakresie elektromobilności, efektywności energetycznej i OZE dla przemysłu i JST.

W latach 2012-2015 inicjator i organizator Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej, który ogromadził ponad 3500 osób zajmujących się tematyką OZE w Polsce, organizator licznych szkoleń, seminariów oraz misji gospodarczych i zagranicznych wyjazdów studyjnych o tematyce , Odnawialne Źródła Energii, Elektromobilność i Energetyka . Twórca Akademii Instalatora OZE, która wyszkoliła ponad 1000 instalatorów fotowoltaiki w Polsce.

Od 12 lat właściciel Agencji Zarządzania i Doradztwa Strategicznego, od 8 lat wspiera rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Od 2019 r. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki - w Stowarzyszeniu odpowiedzialny za obszar rynku wykonawczego, transfer tehnologii, fotowoltaiki w przemyśle oraz JST.

 

Bierze udział w sesjach:

 • Energetyka przemysłowa

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Energetyka przemysłowa

  Inwestycje w wytwarzanie a bezpieczeństwo, niezależność i dywersyfikacja. Strategie i aktywność firm przemysłowych w dziedzinie alternatywnych źródeł energii. Gaz w energetyce – dziś i jutro.

  Energetyka przemysłowa

  • Tomasz Bożek - członek zarządu, Tameh Polska sp. z o.o.
  • Dariusz Ciepiela - dziennikarz, Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł, WNP.PL
  • Henryk Kaliś - kierownik, Dział Zarządzania Energią Elektryczną, pełnomocnik zarządu ds. Zarządzania Energią Elektryczną, Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław” SA
  • Łukasz Krawcewicz - wiceprezes zarządu, Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki
  • Dawid Robak - dyrektor finansowy i zakupów, Lafarge
  • Wiesław Różacki - Country Executive Poland, Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH
  • Mirosław Skowron - członek zarządu, CIECH SA
 • Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny boom

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny boom

  Tajemnica sukcesu rynkowego rozwoju dużych farm fotowoltaicznych. Wkład fotowoltaiki w realizację celów OZE na 2020 rok. Kto i jak inwestuje w energię solarną – wielcy i mniejsi. Bariery wejścia na rynek PV. Rozwój rynku prosumenckiego – rachunek kosztów, zachęty i finansowanie, instrumenty prawne i podatkowe. Przyszłość fotowoltaiki w Polsce – uwarunkowania rynkowe.

  Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny boom

POWRÓT