Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Katarzyna Kalisz

Katarzyna Kalisz

Departament Rozwoju, Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Jest inżynierem Lotnictwa i Kosmonautyki po Politechnice Warszawskiej. Ukończyła studia podyplomowe „Innowacyjna Gospodarka. Rola Polityki Ekonomicznej” na Uniwersytecie Warszawskim oraz liczne szkolenia z zakresu zarządzania projektami.

Od 2016 roku jest związana z gazownictwem. Zajmuje się wdrażaniem innowacji i realizacją projektów badawczo-rozwojowych w Polskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o.. Aktualnie kierowane przez nią Biuro realizuje 26 projektów B+R+I, m.in. testy wykorzystania dronów i zdjęć satelitarnych do kontroli gazociągów wysokiego i średniego podwyższonego ciśnienia, uruchomienie alternatywnych źródeł zasilania (CNG/LCNG) na stacjach paliwowych oraz pilotażowe wdrożenie różnych technologii transmisyjnych z gazomierzy wyposażonych w moduł telemetryczny.

Bierze udział w sesjach:

 • Innowacje i nowe trendy w energetyce | cz. 2

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Innowacje i nowe trendy w energetyce | cz. 2

  Start-upy i innowacje a energetyka i sektor paliwowy. Modele współpracy z młodą przedsiębiorczością i nauką. Efekty, ryzyko, dobre praktyki. Blockchain jako źródło innowacji w sferze zarządzania energią (bilansowanie, zarządzanie siecią). Gospodarka obiegu zamkniętego w energetyce. Jakich regulacji potrzeba, by ideę wprowadzać w życie. Jaki jest potencjał – co można osiągnąć i w jakich obszarach? Co z energetycznym wykorzystaniem odpadów komunalnych?

  Innowacje i nowe trendy w energetyce | cz. 2

POWRÓT