Kongres Nowego Przemysłu 2019

Prelegenci

A B C D F G H J K L Ł M N O P R S Ś T W Z Ż
Agnieszka Liszka-Dobrowolska

Agnieszka Liszka-Dobrowolska

założycielka portalu, Oddechtozycie.pl, prezes zarządu

Clean Air Solutions Sp. z o.o.

Agnieszka Liszka- Dobrowolska,  z pasją zajmuje się jakością powietrza i klimatem.

Od kilku lat prowadzi swoje firmy online. Stronę i sklep Oddechtozycie.pl   związany z ochroną  przed smogiem  w wersji polskiej i czeskiej oraz Mojtornister.pl z tornistrami w wersji fashion, po polsku i po angielsku.

Wcześniej, była współwłaścicielką wydawnictwa książki biznesowej Kurhaus,  przez wiele lat zajmowała się PR i komunikacją w firmie konsultingowej McKinsey & Company, doradza w budowaniu strategii komunikacyjnych, była rzeczniczką pierwszego rządu Donalda Tuska.

Jest jedną z inicjatorek powstania magazynu Pismo. Ma doktorat z socjologii,  aktywnie współpracuje z organizacjami pozarządowymi. w obszarze ochrony klimatu, jest też. m.in. członkinią Rady Instytutu Spraw Publicznych,  oraz Rady Kongresu Kobiet.

Bierze udział w sesjach:

  •  

    Stop smog!

    Energetyka, ciepłownictwo i samorządy w walce o jakość powietrza. Skala ubóstwa energetycznego i środki zaradcze. Niska emisja i standardy paliw. Prawo a jego egzekwowanie. Wielka energetyka i ciepło systemowe – skuteczność dotychczasowych działań, nowe projekty. Miejskie strategie walki ze smogiem. Świadomość, edukacja, kontrola, sojusznicy. Perspektywy termomodernizacji. Finansowanie działań, programów i inwestycji – przegląd możliwości.

    Stop smog!

POWRÓT